Yaban Av Malzemeleri Satışı
av malzemeleri satışı

  Av Tüfekleri
Satışı, Her Türlü Satılık Av Tüfekleri Temini ve satışı, Kişiye Özel Av Tüfeği İmalatı yapılır, Uygun Fiyatlara Yaban Av Silahları Satışı ve Tamiri.
  Deden toruna yadigar, üstün teknoloji ile en kaliteli ürünler çok cazip fiyatlara sadece bizde, Bizle görüşeden av tüfeği almayın.
Üzümlü ve Huğlu birbirine komşu iki kasabadır. firmamız her iki kasabada da üretilen bütün Av Tüfeklerinin Satışını Yapmaktadır. Ayrıca Kişiye Özel Tasarım Tüfek üretimi de mevcuttur.

Av Tüfeği Aksesuarları Satışı


  Üzümlü ve Huğlu da Üretilen kaliteli
av tüfekleri, Kişiye Özel silah İmalatı, Çok Uygun Fiyatlara Av Tüfeği Satış ve Üzümlü kooparatifi uzun yıllar önce kapanmış olmasına rağmen, koopatif zamanından kalma üzümlü av tüfekleri tamiri ve bakımı işlemlerini silah ustalarımız sayaesinde eskisinde daha yeni bir şekilde onarım yapılmaktadır.
eski silahlarınızın boya, krom, bakım, dipçik veya namlu tamiri bakımı itina ile yapılmaktadır.
kamuflaj kaplama fiyatı 150,00 TL
karbon kaplama fiyatı 150,00 TL
dipçik tamiri, namlu krom boyama,
yedek parça satışı, montaj ve çalıştırma işlemleri.
silah bakımı ve yağlama hakkında bizden bilgi alın.
       Firmamız Konya'nın Beyşehir ilçesine bağlı Üzûmlû kasabasında bulunmaktadır. Kasabamız da ağırlıklı olarak yüksek teknoloji ve uzmanlık gerektiren av tûfeği üretimi yapılmaktadır. Kasabamızda 10 larca avtüfeği imalathanesi vardır. Bu imalathanelerin bazıları kalitesiz malzeme ve işçilik kullanarak ucuza imal ederek, çok düşük fiyatlara silah satışı yapmaktadır. Bu ucuz kalitesiz tûfekler kötü niyetli kişi yada kişiler tarafından iç piyasaya bedelinin üzerinde fiyatlara sürülmektedir. Aslında bu tür tüfekler Afrika, Ortadoğu, İran ve Arap ülkeleri gibi alım gücü düşük, üçüncü dünya ülkelerine satış yapılmaktadırlar. Bu kalitesiz silahlardan şiddetle kaçınmanızı, mutlaka güvenilir, uzman kişi ve kuruluşlardan yardım almanızı öneririz. Silah almak ve tamir yaptırmak istediğiniz firmalardan belge ve bilgi isteyiniz ve araştırınız.
      Firmamız 1980'den beridir bu sektörün içinde yer almış, bu tecrübe ve bilgi birkimini babadan oğula aktararak, yivli ve yivsiz her türlü silah tamirini yapakta ve av tüfeği imalatı yapmaktadır. Firamızın imalat ve tamir için gerekli olan izin, ruhsat gibi bütün belgeleri tam olup bu konuda faaliyetini sürdürmektedir.
Misyonumuz

Misyonumuz; çağın gereklerine uygun olarak gelişim kaydeden, avcılık ve av silahı sektöründe adından söz ettiren, geçmişin tecrübesiyle geleceğin hızla büyüyen sektöründe prestij sahibi, performansın, kalitenin, memnuniyetin ve iletişimin temel değerler olduğu sahip olunan tüm bireysel ve kurumsal ilişkilerin sermaye edilmediği uzun vadeli beraberliklerin sağlandığı bir av tüfeği markası olmaktır.
Değerlerimiz

Kurumumuz aşağıda belirtilen temel yetkinliklerden oluşan değerlere sahiptir;Güvenilirlik

İş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştirmek.

Müşteri Odaklılık

Müşteri memnuniyetinin her zaman önemli olduğu bilinci ile şirket ve müşteri dengesini koruyarak müşterilerin beklentilerini belirlemek; uygun hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

Sonuç Odaklılık

Planlı ve disiplinli çalışma yaklaşımı ile tüm engelleri aşarak istenen sonuca zamanında ulaşmak.Takım Çalışması

Deneyimlerini paylaşarak ve sorumluluklarını yerine getirerek işbirliği içinde ortak hedeflere ulaşılmasında aktif rol almak
Sürekli Gelişim

Mesleki ve bireysel gelişimini şirketine fayda sağlayacak şekilde planlamak ve yönlendirmek.
İletişim

İletişim araç ve yöntemlerini etkin bir şekilde kullanarak gerekli ve doğru bilgileri doğru kişi, doğru birim ve ilişkide bulunulan ilgili kurumlara zamanında ve doğru bir biçimde iletmek.

Vizyonumuz;

21. yüzyılın teknolojisi ve sektörün gerektirdiği kalite, güven ihtiyacını birinci planda tutarak sahip olduğu teknik imkânları ve tecrübesiyle daha uzun yıllar avcılık ve av tufegi sektöründe söz sahibi, sorumluluk alanlarına giren konularda elindeki geniş imkânları en iyi şekilde kullanarak en kısa süre içerisinde çözümler sunan, ürettiği markanın sürekli arkasında ve kurum olarak teminatı olan, müşteri odaklı hizmetin en önemli değer olduğu ve bu anlayışın yıllar yılı devam ettiği bir marka olmaktır.

Firmamız
pompalı av tüfekleri
arthemis pompalı av tüfeği
Üstün Hizmet ve Üstün Kalite, Av İçin Aradığınız Herşey www.toptanavmalzemeleri.com da Başka Yerde Arama; Hem Kalite, Hem Ucuzluk Hepsi Birarada. Kral, Arthemis, Torun, Kırıcı, Lazer, Otomatik, Pompalı, Çifte, Süperpoze, Tek Kırma, çift sistem hem otomatik hem pompalı silahlar, avrupa'ya ihraç edilen kaliteli silahlar çok cazip fiyatlara.
2012 Copyright © toptanavmalzemeleri.com tüm hakları saklıdır.
yaban av malzemeleri
Üzümlü Av Tüfekleri
Al BAyrak
Kişiye Özel Av Tüfeği
Ana Menümüz
yaban malzemeleri satışı
Hakkımızda
İkinci El Av Tüfeği satışı
yaban av malzemeleri
yaban av
Dil Seçimi
Sipariş Tel:
08:00 - 23:00 Saatleri Arası Arayabilirsiniz..
yaban av malzemeleri
Kapıda Ödeme

     Türkiye'nin her yerinde kapıda ödeme imkanı. Güvenli Alışverişler..
Kişiye Özel Av Tüfeği

[  Gizlilik Politikamız  ][  Kullanım Şartları  ][  S.S.S.  ][  İletişim Bilgileri  ]
yaban av
av tüfekleri
Yaban Tüfekleri
Av Malzemeleri
Yaban Av Silahları
Av Tüfeği Malzemeleri
Av Tüfeği Av Tüfeği
Web Master Hizmetleri
avtufegi
Üzümlü Çifte Av Tüfeği
Av Tüfeği Malzemeleri
av malzemeleri satışı